ЦВК затвердила півтора мільярда на вибори президента

На виборах президента члени виборчих комісій можуть залишитись без заробітньої плати через замалу суму, виділену з бюджету.

Центральна виборча комісія України затвердила обсяг видатків із державного бюджету 2010 р. для проведення президентських виборів на суму 1 млрд 532 млн грн. Таке рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні ЦВК.

У відповідній постанові ЦВК мовиться, що ці кошти будуть включені до бюджетного запиту до держбюджету-2010 за бюджетною програмою "Проведення виборів Президента України".

За словами заступника голови ЦВК Андрія Магери, загальна сума, необхідна на проведення президентських виборів, складає 1 млрд 744 млн 300 тис. грн. (з урахуванням цьогорічних витрат).

За словами Магери, така сума склалася тому, що згідно з чинним законодавством кожен кандидат у президенти має право запропонувати двох представників до складу територіальних або дільничних виборчих комісій.

За прогнозами ЦВК, на президентських виборах працюватимуть 13 тис. 500 членів територіальних, та до 2 млн 31 тис. членів дільничних комісій.

Магера додав, що найбільші витрати спрямовані на виплату зарплат членам виборчих комісій.

Читайте також:

На вибори в Афганістані мобілізували 3000 віслюків

Експерти: провести чесні вибори президента за новим законом нереально

Вартість реєстрації кандидатом у президенти збільшили у 5 разів

Литвин: ставки на президентських виборах будуть вищі за життя


ВідеоЦВК затвердила бюджет на вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: