ЦВК завершила прийом документів для реєстрації кандидатів у президенти

Подача документів у ЦВК для реєстрації кандидатів в президенти проводилася до 9 листопада включно.

Центральна виборча комісія завершила прийом документів для реєстрації кандидатів у президенти.

Згідно із затвердженим ЦВК календарним планом організаційних заходів щодо підготовки та проведення виборів президента, подача документів у ЦВК для реєстрації кандидата в президенти проводиться до 9 листопада включно.

До 11 листопада включно кандидати в президенти можуть подати до ЦВК повторну заяву про реєстрацію разом з виправленими документами.

ЦВК завершує реєстрацію кандидатів у президенти 13 листопада.

До 18 листопада список кандидатів у президенти, зареєстрованих ЦВК, має бути оприлюднено у газетах "Голос України" і "Урядовий кур'єр".

Нагадаємо, на вечір 9 листопада ЦВК зареєструвала 16 кандидатів у президенти.

ЦВК почала приймати документи кандидатів на реєстрацію з 20 жовтня.

23 жовтня ЦВК зареєструвала кандидатами в президенти громадянина Олега Рябоконя, депутата Верховної ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" Анатолія Гриценка, депутата Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" Арсенія Яценюка та лідера Комуністичної партії Петра Симоненка.

26 жовтня ЦВК зареєструвала кандидатом у президенти голову Верховної ради Володимира Литвина, 27 жовтня - колишнього голову Національного банку Сергія Тігіпка й депутата Верховної ради Інну Богословську (позафракційна).

28 жовтня ЦВК зареєструвала кандидатом у президенти лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 29 жовтня - чинного президента Віктора Ющенка.

30 жовтня ЦВК зареєструвала депутата Верховної ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона", лідера Української народної партії Юрія Костенка і лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока кандидатами в президенти.

31 жовтня ЦВК зареєструвала кандидатом у президенти прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

2 листопада - лідера Партії вільних демократів Михайла Бродського й депутата Київської міської ради, члена фракції блоку "Громадський актив Києва" Олександра Пабата.

6 листопада ЦВК зареєструвала кандидатами в президенти лідера Соціалістичної партії Олександра Мороза й громадянина Василя Противсіха, що мав раніше прізвище Гуменюк і змінив його в жовтні.

Крім того, 6 листопада лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко й мер Ужгорода Сергій Ратушняк, 9 листопада лідер Народно-демократичної партії Людмила Супрун звернулися до ЦВК із проханням зареєструвати їх кандидатами в президенти, однак поки ЦВК не прийняла щодо них рішення.

19 жовтня стартувала кампанія з виборів президента.

Президентські вибори призначені на 17 січня 2010 року.

Читайте також:

Кандидат у президенти Противсіх заробляє 20 тисяч на місяць

В Україні більше не реєструватимуть кандидатів у президенти

Віктор Лозинський поштою надіслав документи на реєстрацію в ЦВК

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: