ЦВК заявляє про навмисне блокування відправки даних з Криму і Луганщини

Охендовський заявляє про навмисне блокування введення даних в електронну систему "Вибори" в Криму й Луганській області

Член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявляє про навмисне блокування введення даних про зміст протоколів виборчих дільниць в електронну систему "Вибори" і Криму й Луганській області.

"Цей приклад наочно ілюструє те, що зараз відбувається в окружних виборчих комісіях автономної республіки Крим і Луганської області, де абсолютно осмислено з одного боку, а з іншого боку з надуманих причин гальмується процес введення електронних повідомлень про зміст дільничних виборчих комісій у систему "Вибори", - сказав він.

З його слів, в окружній виборчій комісії №8 (Крим) для спеціальної виборчої дільниці №66, що перебуває в стаціонарному лікувальному закладі, було замовлено 52 виборчих бюлетені, виходячи з 50 ліжко-місць.

Він зазначив, що на цій дільниці проголосувало 26 виборців і після голосування списки виборців були закриті, а протокол був переданий окружній виборчій комісії.

При цьому, з його слів, на рівні окружної виборчої комісії, члени одного з кандидатів у Президенти вимагали перерахування голосів на відповідній дільниці через те, що було замовлено 52 бюлетені, а проголосовано тільки 26, на думку членів окружкому такі зайві бюлетені могли бути використані для фальсифікації й для голосування за одного з кандидатів на іншій дільниці.

Охендовський підкреслив, що така вимога членів комісії є безпідставною.

Крім цього Охендовський повідомив, що на всіх виборчих дільницях в Україні завершився процес підрахунку голосів, і на сьогодні відбувається процес введення даних в електронну систему виборів.

При цьому він підкреслив, що повністю уведено інформацію про протоколи комісій у Севастополі, Харківській області, Житомирській й Закарпатській.

Охендовський висловив стурбованість, що у Криму така інформація уведена тільки на 67%, а у Луганській області - 82%.

Також він припустив, що після введення всієї інформації в систему розрив між двома кандидатами збільшиться. Охендовський вважає, що це є однією з можливих причин блокування введення даних у Криму й Луганській області.

Нагадаємо, аутсайдерами в підрахунку голосів залишаються Крим і Луганщина.  В цих регіонах кількість оброблених протокіолів складає 71,94% і 90,02% відповідно.


 

ВідеоОхендовський про блокування даних з Криму і Луганщини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: