Туалет класу "люкс" до Євро-2012 - вигрібна яма з дверима

"Туалетний сервіс" в Україні шокує іноземців: клозет вважається "люксовим", якщо там є хоча би двері.

У рамках підготовки до проведення Євро-2012 Україна намагається модернізувати інфраструктуру у відповідності до європейських стандартів. Але поки будуються стадіони та готелі, іноземних туристів найбільше приголомшують українські туалети. А точніше - їх відсутність.

Зараз в основному на трасах роль громадських туалетів беруть на себе заправки. Державна політика така, що нині їм не дають дозвіл, якщо приватник не спорудить щонайменше два клозети.

На цей рік таких заплановано 3 тисячі. Але лише там, де вигідно заправнику, а не там, де потрібно рятувати бездоглядну посадку. Адже досі найпопулярнішим "туалетом" для тих, хто мандрує Україною, залишаються придорожні кущі. Де після кількох "клієнтів" і ногою не ступити. Бо прибирати нікому.

Туалетів, по-перше, украй мало, по-друге майже всі вони звичайні вигрібні ями. Про комфорт не йдеться. Класу "люкс" – це ті, в яких є двері.

За нормами - відстань між туалетами на автотрасі - 35 кілометрів. Вартість такої будки 10 тисяч гривень. Якщо на Полтавщині вони з червоними дашками, то вже на Сумщині - на цьому зекономили.

Цього року "Укравтодор" має 30 мільйонів гривень, щоб встановити ще більше офіційно названих "автопавільйонів". Утім, сервісом це назвати важко - влаштовуються такі туалети з вигрібною ямою, у багатьох немає навіть освітлення.

Читайте також:

У Швеції побудували туалет для чайок

Україна будуватиме дороги за російські гроші

Половина туристів на Євро-2012 приїдуть з Росії

Опозиція вимагає закупити туалетний папір для Ради

ВідеоНужники для Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: