Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туалет за ціною елітної квартири: у харківському парку реконструювали вбиральню за 6 млн гривень

Тепер там можна почути спів пташок і побачити рибок.

Вбиральня з акваріумом і пташиним співом у парку Горького стала найдорожчою в історії Харкова – на неї витратили 6 млн бюджетних гривень. І це навіть не побудова, а реконструкція, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

18 кабінок у жіночій частині та ще 8 у чоловічій, кабінки для людей з обмеженими можливостями та пеленальний столик для мам із немовлятами. Співи пташок, дзеркала у людський зріст, акваріум та сучасна сантехніка – такий вигляд безкоштовного туалету приємно вражає відвідувачів. "Горяча вода є, мило є. Дуже красиво. Чисто. Ми таких туалетів не бачили навіть у Києві", - кажуть вони.

ВідеоУ харківському парку реконструювали вбиральню за майже 6 мільйонів гривень

Вбиральня з акваріумом і пташиним співом. Такий вигляд має громадський туалет у Харкові, який обійшовся місту в майже шість мільйонів бюджетних гривень. Це ціна квартири в середмісті. 

У харківському парку реконструювали вбиральню за майже 6 мільйонів гривень

А от у харківських антикорупционерів вартість реконструкції туалету викликає сумніви. Парк Горького вони називають чорною дірою, де зникають бюджетні гроші. "Прибуток парк не показує, він увесь осідає на ФОПах, на компаніях, які пов’язані з цим комунальним підприємством. І плюс місто ще додатково оплачує", - каже активіст Харківського антикорупційного центру Дмитро Дробот.

В адміністрації парку натомість наголошують, що все законно – реконструкції проходять не одне погодження, а кожна витрачена копійка йде лише на благо харків'ян. "Наразі це найбільший туалет у Парку Горького. Більше кабінок, санітарних приладів, щоби більша кількість людей могла оперативно відвідати його", - пояснив прес-секретар КП "ЦПК та В. Імені М.Горького" Андрій Кравченко.

Журналісти просили міськраду надати коментар щодо того, звідки узялася сума на реконструкцію туалета. Однак відповіді на момент виходу сюжету в ефір не надійшло.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська 

Залиште свій коментар

Вибір редакції