Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туберкульоз щороку вбиває 4 тисячі українців

Але захворюваність зменшується.

В Україні щороку від туберкульозу помирає 4 тисячі осіб, але при цьому за останні 10 років захворюваність на ТБ знизилася на 40%. Про це розповів віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко під час засідання Нацради з питань протистояння туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, передає "Урядовий портал".

За словами Розенка, проблема туберкульозу залишається досить гострою для України. Щороку в нашій країні ТБ захворює 4 тисячі осіб, кожен п'ятий випадок захворювання не виявлений до кінця. Розенко також навів дані за 2018 рік: медики зафіксували 36 тисяч випадків захворювань ТБ, 26,5 тисячі – це були рецидиви, з них 23% у ВІЛ-інфікованих людей.

"Але, незважаючи на всі проблеми, які виникають на шляху зменшення тягаря туберкульозу, нам вдалося досягти певних успіхів. Насамперед за останні 10 років на 40% знизилась захворюваність на туберкульоз. Смертність від туберкульозу знизилася в три рази", - розповів віце-прем'єр-міністр України.

Нагадаємо, 19 серпня повідомлялося, що Центр громадського здоров’я МОЗ України розробив онлайн-тест для перевірки на туберкульоз.

Відео Через хворого на туберкульоз педіатра майже тисяча малюків мають пройти флюрографію

На Одещини шпиталізували педіатра із відкритою формою туберкульозу. Жінці стало зле під час прийому дітей. За приблизними підрахунками, від неї могли заразитися майже тисяча малюків. Нині їх відправляють на позапланову флюорографію. Чиновники переконані, умисно замовчувати і поширювати інфекцію медик не могла. Рентгелога, який допустив педіатра до роботи після планового огляду, чекає перевірка.

Через хворого на туберкульоз педіатра майже тисяча малюків мають пройти флюрографію

Залиште свій коментар

Вибір редакції