Туберкульоз відкритої форми діагностували у Львові у педагога молодших класів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Туберкульоз відкритої форми діагностували у Львові у педагога молодших класів

УНІАН

Жодних симптомів у дітей, з якими контактувала жінка, немає.

Про діагноз туберкульоз 25-річна вчителька зі Львова не здогадувалася, бо у серпні проходила медогляд, і він не показав змін у легенях, йдеться в ТСН.16.45.

Запідозрила туберкульоз сімейна лікарка, до якої вчителька звернулася через підвищену температуру. Аналізи та рентген підтвердили підозри. Усіх школярів та педагогів, з якими контактувала хвора, обстежили медики, туберкульозу не виявили. Але, кажуть медики, симптоми можуть з’явитися і згодом. «Флюорографія в серпні місяці могла і не показати, могло не бути проявів захворювання і змін легень будь-яких. Ризик заразитися від неї мають всі, хто з нею спілкувався, і родина також. У 5% туберкульоз може розвинутися до двох років, ще в 5% після двох років. А 90 % залишаться абсолютно здоровими», - каже лікар-епідеміолог центру легеневого здоров’я Вікторія Черкасова. 

Заняття у школі не переривали, там намагаються частіше провітрювати класи, а на перервах діти гуляють не у коридорі, а на подвір’ї.

«Ніхто з дітей не захворів, ніхто не постраждав, навіть у неї є маленька дитинка, яка не захворіла тою хворобою, хвороби бувають у всіх», - заявляє мама однієї школярки. 

Наступна публікація