На Луганщині хворих на туберкульоз виганяють з лікарні

У Краснодоні вирішили закрити туберкульозне відділення міської лікарні, вважаючи, що хворим буде краще вдома.

Можливістю спалаху захворюваності на туберкульоз налякані луганчани. З першого січня в місті закривають туберкульозне відділення міської лікарні. Місцеві хворі на відкриту форму сухот "вийдуть в люди".

40 пацієнтів перерозподіляють по профільних лікувальних закладах області. Хворі з цим не погоджуються, усі вони місцеві. Мовляв, лікування триває довго, а родичі не зможуть їх навідувати.

На знак протесту кілька днів пацієнти голодували і не приймали ліків. Але через погіршання самопочуття акцію протесту припинили. Тепер, кажуть, готові відмовитись од подальшої шпиталізації.

Проти закриття закладу і медичний персонал диспансеру. По-перше, вони втрачають роботу, по-друге - серйозно занепокоєні, що епідемії сухот місто без власної лікарні не подолає.

Чиновники твердять – рішення про закриття лікарні ухвалили на користь хворих, адже у відділенні немає гідних умов для лікування.

Вікторія Дмітрієва, завідувачка туберкульозним відділенням Краснодонської міської лікарні №2 каже: "Краснодон захлинеться в туберкульозі". Вона вважає, що невідомо куди поїдуть хворі після закриття лікарні.

Більшість же хворих впевнені, що будуть помирати на вулиці, заражаючи людей.

Деталі у відео ТСН.

Читайте також:

У харківській гімназії хвора на туберкульоз вчителька вела уроки з "липовою" довідкою

У Мелітополі батько 3 дітей намагався продати свою смерть телеканалу

У Харкові хворих на туберкульоз викидають на вулиці

ВідеоТуберкульозний скандал на Луганщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: