Турагента-шахрайку, яка "кинула" клієнтів на 3,5 млн, позбавили волі на 6 років

Жінка має виплатити 4 мільйони гривень компенсації потерпілим туристам

6 років за ґратами та майже 4 мільйони гривень компенсації потерпілим туристам. Такий вирок директорці турагенції, яка ошукала понад 130 людей, виніс суд у Житомирі. Гроші жінка брала за організацію відпочинку, однак путівок люди так і не побачили, йдеться в ТСН.19.30.

Крапки у цій справі туристи чекали більше року. Люди вимагають поверення коштів, що сплатили за омріяний відпочинок.

Судова зала ледь вміщує усіх потерпілих. Директорку приводять під конвоєм у кайданках. Прокурор вимагає для шахрайки максимального терміну покарання.

Турагенція, якою керувала жінка, була однією з найбільших у Житомирі. Якісне обслуговування, низькі ціни. Клієнти настільки довіряли, що навіть не брали квитанції. Куди зрештою поділись 3.5 мільйони гривень підсудна не розповіла навіть слідству, послалась на кризу у галузі та особисті труднощі. У суддів очільниця просить умовного терміну і не стримує сліз.

"Дуже прошу не позбавляти мене волі, дати умовний термін. Зрозуміло те що трапилося - це злочин перед людьми, які мені довірили. Ну, і звичайно найголовніше розрахуватися. Навіть у моєму віці можна почати з чистого аркуша", - каже Світлана Глушкова.

Вирок суд зачитував впродовж трьох засідань. Прізвища 132- х потерпілих на десятках сторінок. Усім ошуканим туристам директорка турагенції має повернути загалом понад 4 мільйони гривень. Це матеріальні втрати та по 8 тисяч морального відшкодування.

Суд у Житомирі виніс вирок директорці турагенції, яка ошукала понад 130 людей

6 років за ґратами та майже 4 мільйони гривень компенсації потерпілим туристам. Гроші жінка брала за організацію відпочинку, однак путівок люди так і не побачили. Крапки у цій справі туристи чекали більше року. Люди вимагають поверення коштів, що сплатили за омріяний відпочинок. Судова зала ледь вмістила усіх потерпілих. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: