Турчинов доручив шукати зловживання у людини Єханурова

У роботі Ігоря Монтрезора шукатимуть зловживання і перевищення службових обов'язків, на підставі чого його можуть звльнити.

Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов розпорядився провести службове розслідування стосовно неналежного виконання службових обов’язків та перевищення своїх повноважень заступником міністра оборони Ігорем Монтрезором.

Про це йдеться у розпорядженні урядовця, яке він направив на ім’я начальника Головного управління державної служби Тимофія Мотренка.

Зокрема Турчинов просить провести службове розслідування у зв’язку із наданням Монтрезором 22 червня 2009 року доручення керівництву Міноборони і Генерального штабу, що, за оцінкою Генеральної прокуратури і Кабінету міністрів є перевищенням службових обов’язків.

"У разі необхідності внести в установленому порядку пропозиції щодо відсторонення Монтрезора від виконання ним повноважень за посадою", - йдеться у розпорядженні першого віце-прем'єра.

У документі також відзначено, що за результатами проведення службового розслідування до 30 червня 2009 року до Кабміну необхідно подати пропозиції разом з проектом відповідного акта щодо притягнення Монтрезора до відповідальності згідно із законодавством.

Нагадаємо, Юрія Єханурова було звільнено з посади міністра оборони 5 червня. Підставою для відставки стали звинувачення керівництва Міноборони у зловживаннях під час придбання продуктів харчування та пального для армії, а також у земельних махінаціях.

Звинувачення було висунуто на підставі перевірки Контрольно-ревізійного управління, проведеної в Міноборони. Втім, Єхануров усі звинувачення відкинув.

Пізніше уряд хотів звільнити з посади і Монтрезора, проте цього зробити не вдалося.

Читайте також:

Богатирьова претендує на посаду міністра оборони

КРУ не зняло звинувачень з Єханурова

Рада готова зробити міністром оборони жінку

Ющенко визначився з наступником Єханурова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: