Турчинов: газ для України буде дешевим

Олександр Турчинов вважає, що середньорічна ціна на газ для України не перевищить 235 дол.

Ціна на газ для України у 2009 році буде значно меншою за 360 дол. за тис. куб. м, і не перевищить 235 дол.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов.

"Ціна буде значно менше ніж та, яка задекларована. І, я думаю, що детальніше про угоду ви почуєте від прем'єр-міністра в найближчі дні. Як тільки вона буде готова... За рахунок чого ціна за газ по року не буде, по наших розрахунках, перевищувати десь 230 дол. Це дуже непоганий варіант, при тому штучному варіанті кризи який був 2 тижні", - сказав Турчинов.

Заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медвєдєв підтвердив, що середня ціна на газ для України у 2009 році буде нижчою за 250 дол. за 1 тис. куб. м

Нагадаємо, сьогодні голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що у першому кварталі 2009 року ціна російського газу для України становитиме 360 доларів за тисячу кубометрів. "У першому кварталі цього року газ постачатиметься за ринковою формулою ціни, базова ціна становитиме 450 доларів", - також повідомив Міллер.

"З урахуванням знижуючого коефіцієнту в 20%, ціна становитиме 360 доларів", - пояснив керівник російського монополіста. Міллер зазначив, що ціна газу для України буде змінюватися в залежності від цін на нафту в світі.

Вчора після підписання контрактів між "Нафтогазом" та "Газпромом" Тимошенко сказала, що ціна буде знаходитися в межах 230-250 дол. за тис. куб. м. вона повідомила, що ціна визначатиметься по формулі, по якій вона вираховується для всіх європейських споживачів.

"Враховуючи, що Україна використовує формулу перший раз, ми протягом двох-трьох діб оповістимо вам ціну", - підкреслила прем'єр.

Читайте також:
Україна купуватиме у Росії газ по 167 доларів
Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років
Україна отримала газ і відправила його в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: