Турчинов: інформація про звільнення Луценка судом - брехня ПР

В уряді заявили, що не мають жодної інформації про відсторонення Луценка від керівної посади в МВС і запевнили, що в.о. міністра залишається на посаді.

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов заявив, що ні в уряді, ні в Міністерстві внутрішніх справ немає жодної ухвали жодного суду, яка призупиняла би рішення про призначення Юрія Луценка першим заступником і виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ.

"Прес-релізи від депутатів - це чергова брехня Партії регіонів", - запевнив урядовець.

"Складається враження, що знахабнілі регіонали хочуть перенести свої рейдерські звички на управління державою. З огляду на це ще раз підкреслюю, що Юрій Луценко абсолютно легітимно керує Міністерством внутрішніх справ", - також наголосив Турчинов.

Нагадаємо, Верховна рада звільнила Луценка з посади глави МВС 28 січня. Відставку ініціювала ПР, яка звинуватила урядовця в порушенні виборчого законодавства.

В той же день політик повернувся до керма  - уряд призначив його першим заступником і в.о. глави Міністерства внутрішніх справ. За словами самого Луценка, він майже нічого не втратив зі своїх колишніх повноважень.

У п'ятницю, 29 січня, Партія регіонів розповсюдила заяву, згідно з якою Окружний адміністративний суд Києва зупинив рішення уряду про призначення Луценка виконуючим обов'язки та першим заступником міністра внутрішніх справ.

Читайте також:

Суд звільнив Луценка з посади в.о. глави МВС

Луценко керуватиме МВС, поки йому не знайдуть повноцінну заміну

Луценко розповів про свої нові повноваження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: