Турчинов: мене переслідуватимуть за "Україну без Кучми"

Турчинов вважає, що влада піде на те, щоб реанімувати проти нього справи "Україна без Кучми" або "Повстань, Україно!".

Олександр Турчинов заявив, що проти нього можуть реанімувати справи часів акції "Україна без Кучми"..

"Думаю, влада піде на те, щоб реанімувати справи "Україна без Кучми" або "Повстань, Україно!", тому що реальних звинувачень щодо моєї діяльності на посаді першого віце-прем'єр-міністра, вони не змогли придумати", - зазначив Турчинов.

"Владі непотрібні люди, які можуть їм опонувати, які будуть говорити про їх злочини стосовно України. Саме тому, ці люди, на їх думку повинні перебувати за ґратами, але не в українській політиці", - сказав він.

За словами Турчинова, "поки люди спокійно спостерігатимуть, як їх грабують шляхом пенсійної реформи, Податкового та Житлового кодексів, "замість того, щоб захищати свої інтереси, Україна дуже швидко перетвориться на типовий азійський варіант тоталітарної держави", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Турчинові уже кілька разів викликали на допит у ГПУ. 11, 30 листопада і 12 грудня Турчинов давав свідчення слідчим Генпрокуратури у кримінальній справі, порушеній проти Луценка.

30 листопада Турчинов був на допиті в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури. Тоді він повідомив, що давав показання щодо використання урядом Тимошенко коштів, отриманих за продаж квот на викиди парникових газів.

Читайте також:

Турчинова допитали через гази

Луценко: Медведько справді доручав заарештувати Турчинова

Турчинов побачив у своєму допиті початок нових виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: