Турчинов пообіцяв назвати ціну на газ сьогодні

Олександр Турчинов сподівається, що сьогодні у Москві Україна та Росія узгодять ціну на газ.


Олександр Турчинов сподівається, що прем`єр Юлія Тимошенко під час візиту до Москви 17 січня розблокує проблему постачання та транзиту газу.

"Прем`єр-міністр завтра їде до Москви для принципових домовленостей, і ви завтра довідаєтеся про ціну (на газ) і завтра буде розблоковане це питання", - сказав Турчинов.

Віце-прем`єр-міністр підкреслив, що уряд завжди працював на захист національних інтересів держави. "Зустріч (Юлії Тимошенко та Володимира Путіна) відбудеться завтра, я маю сподівання, що все-таки може прем`єр-міністр України розв`язати всі проблеми – болючі та принципові проблеми для нас. Ми підпишемо угоду, але без кримінальних, напівкримінальних, тіньових, напівпрозорих посередників. Буде пряма угода між НАК "Нафтогаз" та ВАТ "Газпром", хто б не мріяв про годівничку у вигляді посередників", - запевнив він.

Напередодні візити Тимошенко сформулювала основні принципи газових переговорів з Москвою. "Я не дозволю нікому в паралельному режимі управляти переговорним процесом та керувати "Нафтогазом" для його зриву. Простіше кажучи, мені потрібні дві речі: щоб в колеса не встромляли палок, а в спину – ножа", - сказала Тимошенко.

Читайте також:
Путін домовився з Меркель влаштувати Україні перевірку
Європа послухалася Росію та купить Україні трохи газу
Ющенко і Тимошенко схиляють Європу на свій бік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: