Турчинов: ПР могла виготовити фальшиві бюлетені до першого туру виборів

В БЮТ заявляють, що "регіонали" контролюючи поліграфічний комбінат Україна могли забезпечити друк фальшивих бюлетенів для першого туру виборів.

Уряд не виключає, що Партія регіонів, контролюючи поліграфкомбінат "Україна", забезпечила виготовлення фальшивих бюлетенів до першого туру президентських виборів.

Про це на брифінгу в Кабміні заявив перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов.

"Заяви, які лунають сьогодні від Партії регіонів, говорять, що вони пробують підтягнути під свої протизаконні, злочинні дії політичну ширму, розповідаючи, що вони борються проти незаконного друку виборчих бюлетенів... Це наштовхує на думку, що насправді Партія регіонів, контролюючи керівництво поліграфкомбінату "Україна", сьогодні так активно діє не лише захищаючи свої комерційні інтереси, але і можливий злочин, який вони могли скоїти під час першого туру президентських виборів", - сказав він.

"Якщо представники Партії регіонів сьогодні говорять про можливість неконтрольованого друку бюлетенів, і враховуючи, що до сьогодення вони контролювали цей процес, то, можливо, вони знають, про що говорять... Розбіжність у голосах, особливо в східних регіонах, які начебто були віддані за Віктора Януковича, і реальною кількістю голосів за нього може бути доказом використання незаконно зроблених бюлетенів", - вважає Турчинов.

Перший віце-прем'єр також запевнив, що в найближчі дні робота поліграфкомбінату "Україна" буде відновлена. "Мінфін, безумовно, відновить роботу керівництва поліграфкомбінату, яке буде незалежним від корупційних зв'язків. Будуть призначені люди, які працюють поза комерційними і кримінальними інтересами як окремих корпорацій, так і окремих політсил", - сказав він.

Читайте також:

Ющенко звернувся до кандидатів щодо ситуації на комбінаті "Україна"

Комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Проти міліціонерів порушено дві справи через захоплення комбінату "Україна"

ВідеоТурчинов: ПР могла виготовити фальшиві бюлетені до першого туру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: