Турчинов прибув до Генпрокуратури на допит

Колишній віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов прибув до ГПУ, зазначивши, що черговий допит не дозволяє йому працювати у партії.

Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов прибув на допит до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.

Турчинов прибув до ГПУ близько 16.00.

"Я вже можу орієнтуватись по прізвищах слідчих, з якого питання мене викликають. По прізвищу слідчого я можу прогнозувати, що мене викликають по справі, не яка стосується мільярдів, витрачених не за призначенням, про що піарять наші опоненти, а з питання водія Луценка", - сказав Турчинов.

Він не зміг уточнити, вкотре його викликають на допит, при цьому зазначив, що черговий допит не дозволяє йому працювати у партії.

Нагадаємо, що 11 і 30 листопада Турчинов давав свідчення слідчим Генпрокуратури у кримінальній справі, порушеній проти Луценка.

30 листопада Турчинов був на допиті в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури. Тоді він повідомив, що давав показання щодо використання урядом Тимошенко коштів, отриманих за продаж квот на викиди парникових газів.

Читайте також:

Турчинова допитали через гази

Янукович наказав Пшонці жорсткіше стежити за прокурорами

Тимошенко допитували через гроші Кіотського протоколу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: