Турчинов - про перебіжчиків: крутять хвостиками, кувікають, обличчя - в кориті

В БЮТ вважають, що причиною масового переходу нардепів до коаліції є "елементарний хабар – мільйон доларів і індульгенція, з обіцянкою захисту і доступу до державних ресурсів".

Один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко, колишній перший віце-прем`єр-міністр України Олександр Турчинов поділився своїм бачення ситуації про перехід депутатів від БЮТ в діючу коаліцію. 

Він визнав, що у уряду Юлії Тимошенко "були проблеми з голосами в парламенті. Тому що, по суті, ми були урядом меншості. Віктор Ющенко впливав на значну кількість депутатів у НУ-НС. Дії Литвина я навіть коментувати не хочу. Але ми ніколи навіть думки не допускали, аби піти проти Конституції, намагатися змінювати Регламент, як це зробили регіони. Конституція прямо говорить: коаліція формується фракціями – не депутатами. Тому, маючи можливості приєднати окремих депутатів з інших фракцій, ми не пішли цим антиконституційним шляхом".

"Знаєте, чому регіоналам замало того, щоб депутати просто підтримували їх голосуваннями, залишаючись поза коаліцією? - запитує Турчинов. - Підписи перебіжчиків під коаліцією - спалені мости. Нова влада розуміє: невдовзі ситуація радикально зміниться, причому не на їх користь. І, коли вони вже не зможуть впоратися зі своїми проблемами, залишиться просто давити опонентів, зокрема - шляхом ухвалення неадекватних антиконституційних законів або цілковитої нейтралізації парламенту. Другий варіант - забезпечувати тоталітарне правління за допомогою змін Конституції. От чому необхідно, щоб перебіжчики закріплювали свій статус юридично - підписами. Cпалюючи мости, вони вже не зможуть повернутися назад. Регіони, таким чином, страхуються від своїх майбутніх проблем. Це щось на кшталт тог, як на війні фашисти не просто брали полонених, а змушували їх співпрацювати, роблячи поліцаями або формуючи з них зондер-команди".

При цьому, характеризуючи членів фракції БЮТ, які "переметувалися» в коаліцію, Турчинов сказав: «Вони перейшли до ПР, влаштувалися до корита, і крутять хвостиками, кувікають від задоволення. Їх обличчя – в кориті, а те, що виляє – не обличчя, тим паче, не інтелектуальне...".

Як відзначив Турчинов: "На жаль, банальною причиною зради здебільшого є елементарний хабар – мільйон доларів і індульгенція, з обіцянкою захисту від нової влади і доступу до державних ресурсів".

Нагадаємо, раніше лідер об'єднаної опозиції Юлія Тимошенко заявила, що народним депутатам пропонують по $5 мільйонів за перехід до провладної більшості.

"Сьогодні наші ряди покинули одиничні відступники. Вони, скориставшись авторитетом команди, конвертували його у свої сумнівні досягнення - матеріальні чи кар'єрні", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Єфремов спростував слова Тимошенко про підкуп депутатів

Тимошенко: коаліція скуповує опозиційних депутатів за 5 млн дол.

До коаліції приєднаються ще 10 депутатів від БЮТ і НУ-НС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: