Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов розповів, що чекало на Януковича, якби той лишився в Україні

На зв'язок з Турчиновим Янукович не виходив.

Життю і здоров'ю президента-втікача Віктора Януковича у лютому 2014 року нічого не загрожувало. Він злякався відповідальності перед судом і втік до Росії.

Про це під час допиту у справі про держзраду Віктора Януковича розповів секретар РНБО Олександр Турчинов.

"У мене нема жодної інформації, яка б свідчила про те, що була загроза для життя Януковича. Більше того, у випадку, якби він здався владі, то, я переконаний, що був би чесний суд, прозорий суд під контролем і міжнародної, і української громадськості", - сказав він. 

За його словами, екс-президент втік до Росії, бо злякався відповідальності за скоєні злочини.

Турчинов додав, що міг зв'язатися з Януковичем, будучи на посаді спікера Верховної Ради, однак на зв'язок з оточення втікача ніхто не виходив. 

"Після того, як мене обрали головою Верховної Ради, зв'язок зі мною через важку ситуацію, яка була у країні, був цілодобовий. Мені могли телефонувати і вночі, і вдень. Ніхто: ні Янукович, ні хтось із його оточення навіть не мали спроби для того, аби вийти на мене", - зазначив секретар РНБО.

ВідеоНові подробиці у справі Януковича. В Оболонському суді столиці допитують Михайла Коваля

В оболонському суді столиці допитують Михайла Коваля. 2014 року він був виконувачем обов’язків Міністра оборони. Кадровий військовий, який добре знає усі процеси, що відбувалися в армії за часів Януковича.

Нові подробиці у справі Януковича. В Оболонському суді столиці допитують Михайла Коваля

Раніше повідомлялося, що "Сім'ю" Януковича, яка отримала мільярд доларів за відмову від асоціації України з ЄС, за недотримання проросійського курсу змусили відправити ці кошти на фінансування "ЛНР" і "ДНР". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції