Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов та екс-речник Порошенка відреагували на відео Данилюка з порожньою ситуативною кімнатою

Екс-речник Цеголко каже, що техніка була орендованою.

Колишній секретар РНБО заявив Олександр Турчинов, що кімната на відео не має стосунку до РНБО. Своєю чергою екс-речник Порошенка Святослав Цеголко сказав, що техніку повернули орендодавцю.

На своїй сторінці у Facebook Турчинов підкреслює, що на відео ситуативна кімната, яка розташована в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України.

"Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова). Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі", - йдеться в дописі.

Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши...

Опубліковано Олександром Турчиновим Вівторок, 28 травня 2019 р.

Святослав Цеголко ж в соцмережі зазначив, що техніка була орендована за власні кошти Петра Порошенка, тому її і забрали.

"Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута орендодавцю", - написав він.

Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута...

Опубліковано Святославом Цеголком Вівторок, 28 травня 2019 р.

Екс-речник Порошенка також запевняє, що на серверах не було секретної інформації.

"Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише online.Кімната працювала як відображення різних джерел інформації, але ці джерела залишалися на своїх місцях у Прикордонній службі, СБУ чи податковій", - додав Цеголко.

Нагадаємо, 28 травня новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк зняв відео з ситуативної кімнати президента. На ньому видно, як на місцях, де раніше було обладнання, зокрема сервери з, ймовірно, секретними даними, нічого не залишилося.

Залиште свій коментар

Вибір редакції