Турчинов: українці проголосували ногами проти регіоналів

Менше 50% виборців взяли участь у виборах, що свідчить про те, що "більшість наших громадян проголосували ногами проти політики Партії регіонів", заявив соратник Тимошенко.

Соратник Тимошенко Олександр Турчинов наголосив на низькій явці виборців і зазначив, що українці проголосували ногами проти політики Партії регіонів, не взявши участь у голосуванні.

"Я би хотів порахувати рейтинг ПР, з усіма їх фальсифікаціями, якби не було їх виборів у Луганській, в Донецькій, Дніпропетровській області, в Криму, я б тоді побачив їх результат", - зазначив перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, наголошуючи на неможливості "Батьківщини" брати участь у виборах у Львівській, в Тернопільській та в Київській областях.

"Вони реально нас бояться. Повторні вибори дали б об'єктивну картину", – зазначив Турчинов, підкресливши, що "Батьківщина" вже подала позови до суду.

Перед тим, як почати рахувати бюлетені, ДВК повинна визначити, яка кількість виборців взяла участь в голосуванні і зайві бюлетені погасити.

Вже пройшла майже доба після виборів, але досі влада не оприлюднила явку. За нашою інформацією, менше 50% виборців взяли участь у виборах. Більшість наших громадян проголосували ногами проти політики Партії регіонів", – наголосив Турчинов.

За його словами, фальсифікація виборів триває – регіонали вже протягом доби продовжують "голосувати" на тих дільницях, де хочуть отримати високий результат. Це означає, що списки не закриті, що голови не погашені, жодна ТВК не прозвітувала ще про явку на дільницях.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Європа порадила Тимошенко взятися за роботу

Турчинов розповів, як Партія регіонів буде фальсифікувати вибори

Турчинов: цей марафон "підрахуй" розтягнуть на тиждень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: