Турчинов вірить у демкоаліцію

"Бютівець" Олександр Турчинов надіється, що коаліція буде створена вже у вівторок, запрошує до неї Блок Литвина і просить ПР не заважати.

Один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов сподівається, що оголошення про створення коаліції БЮТ і блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" буде зроблено у Верховній раді у вівторок, 27 листопада.

Про це він повідомив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV 23 листопада.

"Упевнений, що саме до вівторка, коли повинна почати працювати Верховна рада (...) усі підпишуть коаліційну угоду, наші союзники й ми її (коаліцію) оголосимо у вівторок на сесійному засіданні", - сказав Турчинов.

Олександр Турчинов
УНІАН
Олександр Турчинов сподівається, що демократична коаліція буде створена вже у вівторок.
При цьому він упевнений, що причини, через які ряд представників НУ-НС дотепер не підписали угоду, - виключно технічні.

"Сподіваюся, що ті сім, або скільки їх там не підписали, не підуть на зраду своїх виборців, думаю, там більше технічні питання - ручка або папір для них незручні", - сказав один із лідерів БЮТ.

Також Турчинов підкреслив, що на сьогодні немає ніяких підстав говорити про негативний вплив президента Віктора Ющенка на коаліційний процес.

Також Турчинов повторив, що БЮТ і НУ-НС готові врахувати пропозиції Блоку Литвина до коаліційної угоди в разі його приєднання.

"Всі пропозиції пана Литвина ми готові завтра вписувати в коаліційну угоду - будь ласка, підписуйте її разом з нами", - сказав він.

При цьому Турчинов нагадав, що БЮТ і НУ-НС неодноразово закликали БЛ приєднається до коаліції.

Раніше кандидат у депутати Верховної ради від Блоку Юлії Тимошенко Михайло Поживанов прогнозував, що Блок Литвина не ввійде до складу коаліції.

Крім того Турчинов закликав Партію регіонів не блокувати роботу Верховної ради.

Зокрема, таке звернення Турчинов адресував присутній в студії депутатові Ради від ПР Ганні Герман.

Юлія Тимошенко та Володимир Литвин
УНІАН
Юлія Тимошенко хотіла б бачити у коаліції і Блок Литвина
"Я звертаюсь до Вас як до представника ПР - не треба блокувати роботу Ради", - сказав він.

Турчинов також розкритикував і назвав порушенням регламенту дії однієї з лідерів ПР Раїси Богатирьової, яка призначила наступне засідання парламенту на четвер, 29 листопада, без голосування.

"Це не просто провокація - це дурість... Усе роблять, щоб не дати нам можливості сформувати уряд, більшість", - сказав один із лідерів БЮТ.

При цьому Турчинов висловив упевненість, що супротивники створення коаліції БЮТ і "Нашої України - Народної Самооборони" жодним чином не зможуть загальмувати цей процес.

Також Турчинов повідомив, що БЮТ не має наміру відмовлятися від своїх обіцянок щодо створення професійної армії і висловив сподівання, що армія перейде на контрактну основу в 2008 році.

"Ми вважаємо, що всі умови, які необхідні для професійної армії, будуть уже в 2008 році. І саме в 2008 ми зможемо забезпечити відмову від заклику", - сказав він.

Турчинов зазначив, що ця позиція знайшла розуміння в блоці "Наша Україна - Народна Самооборона".

"Позиція на політраді сьогодні зводилася до того, що коли під час формування бюджету ми зможемо довести цю позицію, вони (НУ-НС) ніяких заперечень висловлювати не будуть", - сказав він.

При цьому Турчинов підкреслив, що в БЮТ є всі необхідні розрахунки, які свідчать про можливість переходу армії на контракт в 2008.

Також він підтвердив готовність блоку виконувати свої передвиборні обіцянки.

Як повідомляв iPlus, раніше деякі лідери блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" (В'ячеслав Кириленко, Іван Плющ) вважали за необхідне внести зміни до коаліційної угоди із блоком Юлії Тимошенко в частині переходу армії на контрактну основу.

Президент Віктор Ющенко наполягає на переході армії на контрактну основу не раніше 2010 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: