Турчинов визнав, що він проти Черновецького безсилий (відео)

Кабінет міністрів не може примусити Київську міську державну адміністрацію знизити тарифи на транспорт, але наполягає на існуванні для цього резервів.

Про це заявив перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов сьогодні журналістам у Кабміні.

"Поза сумнівом, відповідальність за встановлення тарифів і вартості проїзду лежить на київській владі. Кабінет Міністрів не може за неї ухвалювати рішення", - сказав Турчинов.

Віце-прем`єр повідомив, що робоча група Держінспекції за цінами внаслідок вивчення інформації про підвищення тарифів встановила, що Київський метрополітен має внутрішні резерви для зниження тарифів на проїзд.

Олександр Турчинов
УНІАН
Олександр Турчинов наполягає на зниженні тарифів на проїзд у Києві
"Базою для зниження вартості проїзду є такі цифри: фактично в 2,5 разу завищено рентабельність цих підприємств. Розрахункові 24,2%, хоча за рішенням самої Київради, рентабельність таких підприємств не може перевищувати 10%. Близько 280 млн. грн. зараховано за рахунок неправомірного віднесення до вартості проїзду вартості капітальних вкладень, на 99 млн. завищено амортизацію, 365 млн. – це резерв за рахунок неврахування непрофільних доходів, а також заниження пасажиропотоку. До того ж вартість розміщення реклами в метрополітені в 25 разів нижча середньої вартості розміщення реклами в інших місцях Києва", - пояснив Турчинов.

"Є колосальний резерв, який дає змогу, за попередніми оцінками, скоротити вдвічі вартість проїзду: в метро – до 1 грн. і до 80 коп. – в наземному транспорті", - наголосив віце-прем`єр.

Як повідомляв ТСН.ua, КМДА видала розпорядження про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті в 3-4 рази. З 4 листопада 2 грн. коштує одна поїздка в метрополітені, якщо пасажир купує один жетон на проїзд. Проїзд у наземному транспорті коштує 1,5 грн., якщо купити квиток завчасно в кіоску, і 2 грн. – якщо купити в салоні автобуса, трамвая, тролейбуса.

Прокуратура Києва почала перевірку дотримання столичною міською державною адміністрацією законодавства під час введення нових тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Вчора, 18 листопада перший віце-прем`єр-міністр Турчинов доручив Київській міській державній адміністрації знизити вартість проїзду в громадському транспорті удвічі. Таке доручення дано за наслідками наради щодо попередніх підсумків перевірки обґрунтованості підвищення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту в Києві.

ВідеоКабмін не може примусити КМДА знизити тарифи на транспорт

ВідеоЧи знизяться ціни на проїзд?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: