Турчинов: Янукович готує фальсифікації за допомогою ЦВК

Турчинов вважає, що більшість в центрвиборчкомі дозволить Партії регіонів провести масові фальсифікації.

Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявляє, що Партія регіонів готує фальсифікації виборів за допомогою більшості в ЦВК.

"Опоненти Юлії Тимошенко намагаються повернути форми і методи досягнення перемоги, зокрема, готується фальсифікація результатів голосування, причому нового нічого не видумують, використовуються технології, відпрацьовані ще в 2004 році", - заявив він.

"Зокрема, безконтрольне голосування вдома, коли в деяких регіонах 20-30% громадян формально голосували вдома, а фактично була фальсифікація результатів виборів", - відзначив віце-прем'єр.

За словами Турчинова, схожа ситуація складається і з безконтрольною реєстрацією громадян на виборчих дільницях у день голосування, що може призвести до того, що та сама людина зможе проголосувати кілька разів.

"Використовуються Януковичем і його командою саме технології, які у першу чергу базуються на їхній більшості в Центральній виборчій комісії. І, на жаль, замість того щоб блокувати можливість фальсифікацій, більшість ЦВК, що належить Партії регіонів, робить усе для того, щоб забезпечити фальсифікації", - підкреслив віце-прем'єр.

Він також відзначив, що доповнення і роз'яснення Центвиборчкому практично відкривають процес фальсифікації виборів.

Крім того, Турчинов підкреслив, що силами тієї ж більшості в Центвиборчкомі не були зареєстровані близько двох тисяч спостерігачів ОБСЄ.

"Чому не дали можливість зареєструвати спостерігачів? Зрозуміло, для того, щоб сховати свої методи фальсифікації голосування", - відзначив він.

Читайте також:

Комітет виборців: голосування вдома стане "шлюзом для фальсифікацій"

Тимошенко вимагатиме скасування рішення ЦВК про голосування вдома

ЦВК не пустила на вибори в Україну 2 тисячі спостерігачів з Грузії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: