Турчинов: Європа за Тимошенко

Один із лідерів БЮТ Олександр Турчинов розповів про своє ставлення до проблем Чорнобиля, фальсифікації виборів та зустрічі двох залізних леді.

Про Чорнобиль

Після недавнього підписання угоди про будівництво саркофагу над Чорнобильською АЕС, дана тема знову стала актуальною. Головною метою будівництва об'єкту укриття є не стільки зменшення випромінювання радіоактивних елементів, як можливість їх вилучення з реактора. Особливо зважаючи на те, що, як мінімум двічі, їх розкрадали.

Турчинов-Тимошенко
УНІАН
Олександр Турчинов вважає, що лише його політсила здатна навести лад у країні
Цю проблему у студії телеканалу 1+1 прокоментував колишній голова СБУ, один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов. На його думку, проблем із крадіжками радіоактивних речовин не існує, оскільки Чорнобильська зона надто заражена для таких дій. Він визнав, що були спроби викрадати елементи, які знаходилися на поверхні, але їх швидко зупиняли.

На думку екс-силовика, головною проблемою є розкрадання коштів, які виділяються на подолання наслідків трагедії. Олександр Турчинов вважає, що, доки уряд Віктора Януковича при владі, дані злочини не будуть розслідувані, оскільки сам уряд їх і покриває.

Про вибори

Щодо свого ставлення до звинувачень політичних опонентів у намірі опозиції сфальсифікувати вибори, Олександр Турчинов заявив, що саме влада і зацікавлена у фальсифікаціях. Член БЮТ висловив упевненість, що вибори зірвані не будуть.

Про зустріч Тимошенко з Тетчер

Коментуючи зустріч Юлії Тимошенко та Маргарет Тетчер, політик підкреслив, що така подія свідчить про визнання Європою Тимошенко як майбутнього лідера України. На його думку, Маргарет Тетчер, як "залізна леді" передала естафету лідеру БЮТ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: