Турчинов заборонив ввезення свинини з Росії

Через невиліковну хворобу тварин, яка майже на 100% знищила поголів’я свиней в деяких Кавказьких республіках Росії, в Україну заборонили ввезення російського м'яса.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України Олександра Турчинова відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Головна проблема, якій була присвячена нарада, - розробка заходів для запобігання занесення збудника африканської чуми на територію України. Це невиліковна хвороба тварин, яка майже на 100% знищила поголів’я свиней в деяких Кавказьких республіках Росії. Зараз хвороба зафіксована на півдні Російської Федерації, в тому числі на прикордонних з Україною територіях.

Олександр Турчинов доручив Міністерству транспорту та зв’язку України, Міністерству аграрної політики України, Державному комітету ветеринарної медицини та Державній митній службі вжити невідкладних заходів для недопущення проникнення хвороби на територію України.

Серед найперших кроків для запобігання занесення збудника хвороби в Україну є заборона ввозу продуктів харчування тваринного походження, як для особистого споживання, так і для масового вжитку з територій, на яких зафіксовані випадки хвороби.

У разі спроб ввезення продуктів харчування тваринного походження їх будуть вилучати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: