Перейти до змісту
Турчинов закликав святкувати Різдво з усіма цивілізованими країнами 25 грудня

Турчинов закликав святкувати Різдво з усіма цивілізованими країнами 25 грудня

Про це він заявив у своєму привітанні з нагоди свята. 

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов закликає святкувати Різдво 25 грудня разом з усіма цивілізованими країнами.

Про це він заявив у своєму привітанні з нагоди свята, передає прес-служба РНБОУ.

"Не думаю, що нам треба чекати, поки Верховна Рада визначиться з тим, щоб офіційно зробити сьогоднішній день святковим, а вже починати святкувати Різдво разом з усіма цивілізованими країнами, які поважають закон, відповідальність та розум. Святкуймо Різдво сьогодні, 25 грудня, разом з усією Європою, разом з усім цивілізованим світом!" - зазначив він.

Також Турчинов наголосив, що називати святковий день Різдва Христового, яке відзначають християни 25 грудня, "католицьким" - зовсім некоректно. Він зауважив, що сьогодні святкують не лише католики та протестанти, а й деякі православні церкви.

"По-перше, розкол на католиків і православних відбувся більше ніж через п'ятсот років, у 1054 році. По-друге, сьогодні в цей день святкують Різдво не тільки католицькі та протестантські церкви, але і багато православних церков по всьому світу", - сказав Турчинов.

Окрім того, секретар РНБОУ привітав усіх з Різдвом Христовим.

"Нехай у ваших оселях завжди буде тепло і затишно, нехай Господь благословить вас, ваші родини і нашу рідну Україну!" - побажав він. 

Нагадаємо, сьогодні, 25 грудня, частина  християн відзначає одне з найбільших свят у році – Різдво Христове. Зокрема, святкує католицька та протестантська церкви, а також пов'язані з ними релігійні напрямки, такі як: лютеранство, англіканська церква і частина протестантських конфесій. Окрім того, Різдво сьогодні святкує часина  православних, включаючи Константинопольську (крім Афону), Антиохійську, Олександрійську, Кіпрську, Болгарську, Румунську, Польську, Албанську, Грецьку церкви.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин