Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов закликав ввести санкції проти українських ЗМІ, які транслювали парад в окупованому Донецьку

Він наголосив, що це нормальна практика в європейських країнах.

Українські електронні ЗМІ, які транслювали парад до Дня перемоги в окупованому Донецьку, варто внести до списку санкцій.

Такі заходи запропонував секретар Ради безпеки та оборони України Олександр Турчинов.

За словами Турчинова, деякі українські електронні засоби масової інформації транслювали військовий парад до Дня перемоги в окупованому Донецьку з підписом "Трансляція з ДНР". Це, за його словами, один із механізмів гібридної війни, а саме злочин популяризації терористичної організації.

"Адекватна протидія інформаційній агресії - необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію "святкування" окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку", - йдеться у повідомленні.

Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні...

Опубліковано Олександром Турчиновим 9 травня 2018 р.

Турчинов наголосив, що у цьому випадку не йдеться про посягання на свободу слова, адже це протидія злочинній діяльності. Так само жорсткі санкції проти подібних ЗМІ вводять в інших країнах, зокрема Німеччині.

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, активісти різних організацій зібралися біля будівлі телеканалу "Інтер" з вимогою позбавити ліцензії канал, в ефірі якого, на їхню думку, системно проводиться антиукраїнська редакційна політика. Акцію обіцяють проводити до вечора. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції