Турчинов заперечив намір Тимошенко зняти свою кандидатуру з виборів

Олександр Турчинов назвав дурницями заяву Ганни Герман про наміри Тимошенко зняти свою кандидатуру.

Керівник виборчого штабу кандидата в президенти Юлії Тимошенко, перший віце-прем'єр міністр Олександр Турчинов заперечує її намір зняти свою кандидатуру з виборів президента.

"Стільки останнім часом дурниць розповідають представники Віктора Януковича, що якби ми починали все це коментувати, то в нас би не було часу взагалі працювати", - сказав Турчинов.

При цьому він додав, що такі дурниці навіть не варто коментувати.

Нагадаємо, раніше депутат Верховної ради від фракції Партії регіонів Ганна Герман допустила, що Тимошенко може зняти свою кандидатуру на виборах у президенти, щоб уникнути поразки на них.

Пізніше заступник глави ЦВК Андрій Магера заявив, що зняття своєї кандидатури з виборчих перегонів можливе лише за п'ять днів до повторного голосування на виборах президента.

Відповідно до закону про вибори президента, якщо кандидат подав у Центральну виборчу комісію письмову заяву про зняття своєї кандидатури за менш як 10 днів до дня голосування й ЦВК прийняла рішення про скасування реєстрації кандидата, повторне голосування проводиться щодо однієї кандидатури.

У такому випадку кандидат уважається обраним президентом, якщо він одержав більш як половину голосів виборців, котрі прийняли участь у голосуванні.

Читайте також:

Тимошенко не зможе зняти свою кандидатуру з виборів

Скандальний закон про вибори президента надруковано

ПР: Тимошенко збирається зняти свою кандидатуру з виборів

ВідеоТурчинов заперечив, що Тимошенко зніме свою кандидатуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: