Турчинов запропонував перейменувати Партію регіонів

Віце-прем'єр вважає, що справжня назва ПР - "Партія проти регіонів".

Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов розкритикував Партію регіонів за зрив позачергового засідання Верховної ради та небажання ухвалювати закони, що стосуються місцевого самоврядування.

Про це Турчинов заявив на брифінгу в парламенті. За словами урядовця, до порядку денного зірваного у п'ятницю позачергового засідання ВР навмисно не вносилися політичні питання, а тільки ті питання, які мали вирішити низку проблем місцевого самоврядування.

"З незрозумілих причин робота ВР була заблокована", - здивувався Турчинов.

На його думку, блокування парламентської трибуни підтверджує те, що фракцію Партії регіонів цікавлять не проблеми регіонів, а "власні політичні завдання".

"Я порадив би фракції Партії регіонів та взагалі Партії регіонів перейменуватися у Партію проти регіонів", - додав віце-прем'єр.

Нагадаємо, у п'ятницю, 4 вересня, депутати від ПР двічі блокували трибуну ВР. Друге блокування призвело до того, що сесію було закрито.

Позачергове засідання ВР було скликане за ініціативою БЮТ для розгляду законопроектів, що стосуються проблем роботи місцевої влади в Україні.

Читайте також:

Регіонали вдруге за день заблокували трибуну Ради

Рада зі скандалом відкрила позачергове засідання

БЮТ пообіцяв не битися з регіоналами у Раді

Литвин хоче загнати депутатів у шахту "провітрити мізки"

ВідеоТурчинов запропонував перейменувати ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: