Турчинов заявив про початок паводку 21 березня

Турчинов заявив, що з третьої декади березня в Україні почнеться паводок і закликав владу до дій щодо мінімізації наслідків.

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов, який очолює урядову комісію з мінімізації наслідків паводка допустив, що паводок у країні може початися з 21 березня.

Про це сказано в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

"Все може початися із третьої декади березня", - зазначив Турчинов у ході селекторної наради з головами Ради міністрів Криму, обласних, Київської й Севастопольської міських державних адміністрацій щодо дій центральних і місцевих органів виконавчої влади із запобігання можливих затоплень у результаті паводків.

При цьому він закликав місцеву владу вже зараз виконувати дії щодо мінімізації наслідків очікуваного паводка.

"Це не означає, що ми з вами повинні чекати третьої декади березня - ми повинні працювати так, щоб мінімізувати всі проблеми, які нас можуть очікувати", - підкреслив Турчинов.

Крім цього, він закликав органи влади зосереджувати увагу на діяльності житлово-комунальних і санітарно-епідеміологічних служб, зокрема контролювати санітарно-епідемічну ситуацію на територіях можливого підтоплення й вживати заходів щодо забезпеченн населення питною водою у разі такої необхідності.

Як повідомлялось, раніше Кабінет Міністрів виділив 175 млн гривень ряду міністерств на заходи щодо мінімізації наслідків очікуваного весняного паводка.

17 лютого Кабмін виділив 30 млн гривень Державному комітету водного господарства для підготовки шлюзів на річках до можливих паводків.

Міністерство з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи очікує паводок середнього й вищого рівня.

2 лютого Гідрометцентр заявив про відсутність об'єктивних причин для паводка в Україні навесні.

Читайте також:

Влада Києва готує плани евакуації населення через повінь

На Луганщині через паводок закрито рух на семи ділянках автодоріг

Повінь затопить шість областей України

В Україні підтоплено майже 2700 житлових будинків

Паводки затопили кордони України

ВідеоТурчинов заявив про початок паводку 21 березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: