Турчинов: Рада сфальсифікувала звільнення Луценка

БЮТівець заявив, що голосування у ВР відбувалося з порушенням відповідних процедур і назвав звільнення Луценка провокацією.

Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов вважає звільнення Верховною радою Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ таким, що суперечить Конституції.

За його словами, в парламенті можна було навіть візуально спостерігати, що необхідної кількості депутатів для звільнення міністра не було.

"Візуально, хто був у Верховній раді, міг переконатися в цьому... і саме фактично шляхом фальсифікації голосування, тобто голосування за інших депутатів з такого важливого кадрового питання, як посада міністра внутрішніх справ, було сфальсифіковано голосування, і прийняли постанову, яка, я вважаю, суперечить і здоровому глузду, і Конституції, тому що не була проголосована необхідною більшістю народних депутатів", - сказав Турчинов.

При цьому він нагадав, що свого часу опоненти Юлії Тимошенко вимагали обов’язкового голосування за призначення її прем’єром і міністрів Кабміну руками.

Турчинов наголосив, що жодних підстав для звільнення Луценка не було, і саме тому одностайно уряд ухвалив рішення призначити його виконувачем обов’язків міністра внутрішніх справ.

"Ми витримали всі необхідні юридичні процедури", - додав Турчинов.

Він назвав звільнення Радою Луценка провокацією.

"Провокація наших політичних опонентів повністю знівелювала, і я хочу запевнити вас, що кримінал в Україні не пройде", - підкреслив Турчинов.

В той же час Турчинов заявив, що Луценко  залишиться на посаді керівника МВС після президентських виборів.

"Після президентських виборів новий президент отримає можливість разом з демократичною коаліцією зміцнити команду в парламенті, яка буде працювати на Україну, і я, безумовно, переконаний, що більшість у парламенті зможе виправити ті недоречності й помилки і цю недоречність, що не міністр, а виконувач обов’язків", - сказав Турчинов.

Читайте також:

Кабмін призначив Луценка в.о. міністра внутрішніх справ

Після відставки Луценко буде призначений в.о. глави МВС

Рада відправила Луценка у відставку
 

ВідеоТурчинов: Рада сфальсифікувала звільнення Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: