Турчинов знову прийшов на допит до Генпрокуратури

Опозиціонер стверджує, що не знає причин виклику на допит. На думку Турчинова, він даватиме свідчення у новій справі.

Вранці 30 листопада колишній перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов прийшов на допит до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури.

В інтерв’ю журналістам біля входу до будівлі Генпрокуратури Турчинов сказав, що йому невідомо, з якою метою і у зв’язку з чим його викликали на допит.

"Мету допиту мені не повідомляли. Я думаю, що я зараз дізнаюсь про це. У всякому разі, це вже новий слідчий і, мабуть, це вже буде нова справа, з якої я ще не мав можливості спілкуватися з представниками Генпрокуратури. Тому мені самому цікаво", - сказав він.

При цьому Турчинов зауважив, що в Україні, на жаль, "як і в будь-яких інших тоталітарних країнах", силові структури є барометрами політичних процесів.

"Як тільки в Україні загострюється політичне протистояння, відразу згадують, що треба когось допитати із лідерів опозиції. Зазвичай, це сфальшовані питання, які не мають під собою ніяких підстав", - пояснив Турчинов.

Водночас, відповідаючи на запитання, чи викликали його повісткою, він сказав, що як тільки йому стає відомо, що слідчі хочуть з ним поспілкуватися, то він сам телефонує до них і просить, щоб слідчі "не тероризували" близьких, присилаючи міліцію з повістками.

"Я в будь-який зручний час завжди під’їду і ні від кого ніколи не ховаюсь", - наголосив Турчинов.

Зазначимо, останнім часом Турчинова часто викликали на допити як свідка.

У вересні колишній урядовець давав свідчення у справі присвоєння "Нафтогазом" 11 мільярдів кубометрів транзитного газу вартістю 33,9 мільярда гривень, який належав компанії RosUkrEnergo.

У листопаді Турчинов дав свідчення у кримінальній справі, порушеній проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за підозрою в розтраті держмайна.

Читайте також:

"Батьківщина": Янукович наказав генпрокурору розгромити опозицію

Тимошенко "застукала" Яценюка з Януковичем в ресторані

Опозиція зажадала відставки уряду Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: