Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов дорікнув Євросоюзу за торгівлю з Росією

За словами посадовця, Європа каже про санкції, але дозволяє будівництво газопроводу.

Газопровід "Північний потік-2" є прикладом застосування подвійних стандартів країнами Євросоюзу, переконаний секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"Все більше західних політиків говорять, що їхні країни втомилися від санкцій і пропонують їх скасовувати, скорочувати. Тобто Україна не втомилася від крові і болю, що випробовується кожен день", - сказав Турчинов на ІХ Національному експертному форумі, пише LB.ua.

За його словами, партнери втомились від санкцій, які фактично захищають Європу.

"З одного боку, формально кажуть про продовження санкцій, а з іншого - допомагають реалізації російських економічних стратегічних інтересів, які перекреслюють всі напрацювання, які відбувалися в останні чотири роки", - сказав Турчинов.

Раніше повідомлялось, що адміністрація президента США Дональда Трампа близька до того, щоб застосувати санкції щодо енергетичних компаній з Німеччини та інших європейських країн з метою створити перешкоду для будівництва політично суперечливого російського газопроводу “Північний Потік - 2”.

Найбільші підрядники, а не акціонери "Газпрому" отримують основну вигоду від будівництва газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік" в Європу і "Сила Сибіру" у Китай. Серед підрядників, які займаються будівництвом газопроводів, є "Стройгазмонтаж" наближеного до президента РФ Володимира Путіна олігарха Аркадія Ротенберга.

ВідеоСША попереджають про можливі санкції проти газогону "Північний потік-2"

Його Росія вже почала прокладати до Німеччини в обхід України - дном Балтійського моря. У Держдепі вважають – проект містить безпекові загрози, адже Росія зможе встановити у морі шпигунське обладнання. Окрім того, посилиться залежність Європи від російського газу. 

США попереджають про можливі санкції проти газогону "Північний потік-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції