Турчинова відпустили після допиту в СБУ

Колишнього першого віце-прем'єра Турчинова викликали на допит як свідка у справі по RosUkrEnergo.

 Колишнього першого віце-прем'єра Олександра Турчинова відпустили після допиту в СБУ.

Також стало відомо, що Турчинова викликали на допит як свідка у справі по RosUkrEnergo.

"Мене викликали по справі RosUkrEnergo, тобто 11 млрд. кубометрів газу, які керівництво НАКу передало державі", - сказав Турчинов журналістам після допиту.

"Заміть того, щоб розслідувати справи про корупцію високопосадовців, які віддають державні ресурси RosUkrEnergo і які є власниками RosUkrEnergo, вони розслідують справи людей, які діяли в інтересах держави", - обурився Турчинов.

"Я дав чіткі покази, що керівництво НАКу та митниці діяли строго в межах Конституції і державних інтересів, що всі мої дії також були в межах Конституції і моєї компетенції", - додав він.

За словами Турчинова, його викликали як свідка.

Нагадаємо, Олександр Турчинов 8 вересня вранці прибув на допит до Служби безпеки України. За словами Турчинова, у понеділок до нього додому приходили слідчі СБУ, але в дім не потрапили, тому він сам передзвонив до Служби безпеки та запропонував, що якщо є якісь питання, він може самостійно прийти та дати відповіді на них. За його словами, повістку в СБУ він не бачив. На запитання, чи готовий він до того, що його можуть затримати: "В країні продовжуються політичні репресії. Та ми готові до того, що фабрикуються замовні справи та фальсифікуються матеріали".На уточнююче запитання, чи готовий він до того, що він може не вийти з будівлі СБУ, Турчинов відповів: "Так, готовий".

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що колишнього першого віце-прем'єра Олександра Турчинова можуть притягнути до відповідальності за спробу продати через Держкомрезерв газ за заниженою ціною. Генеральна прокуратура вже порушила кримінальну справу за фактом незаконного продажу Держкомрезервом природного газу приватним структурам.

У свою чергу, Турчинов відкинув ці звинувачення і назвав ініціаторами цієї схеми бізнес-структури з оточення нинішнього Президента Віктора Януковича, в 2007 році очолював уряд.

Раніше у ПР заявляли, що незважаючи на те, що колишнього віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова збираються запросити на допит, це не є свідчення того, що його збираються заарештувати.

Читайте також:

Турчинов прибув на допит до СБУ

Турчинова викликали в СБУ

Турчинов заявив, що готовий відповісти за будь-які свої дії

ВідеоТурчинова відпустили після допиту в СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: