Турчинову бракує епітетів, щоб описати ситуацію з виборами

Партія регіонів та її сателіти отримали 2/3 місць в територіальних виборчих комісіях, а також мають повний контроль над Центральною виборчою комісією.

Влада не допускає партію "Батьківщина" до участі у місцевих виборах, а замість виборчого процесу в Україні відбувається свавілля.

Про це 22 жовтня на прес-конференції заявив перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов, повідомили у прес-службі БЮТ.

Він зазначив, що Партія регіонів та її сателіти отримали 2/3 місць в територіальних виборчих комісіях, а також мають повний контроль над Центральною виборчою комісією.

"Партія "Батьківщина", яка має формально такі самі права, як і Партія регіонів, має в залежності від регіону в 5-10 разів менше своїх представників у виборчих комісіях", - сказав він.

Турчинов наголосив, що "Партії регіонів цього виявилось замало для проведення тотальних фальсифікацій", тому вже другий тиждень відбувається зняття представників "Батьківщини" з виборчих комісій.

Він стверджує, що керівники обласних адміністрацій провели наради, де було поставлено завдання місцевій владі не допускати до місцевих виборів членів партії "Батьківщина".

"Люди викликаються на співбесіду, і два варіанти: або звільнення з роботи, або відмовлятися від участі у виборах", - сказав Турчинов, додавши, що з підприємцями проводять відповідні співбесіди представники податкових органів.

Турчинов наголосив, що в одному з найбільших міст України - в Донецьку - немає жодного представника партії "Батьківщина" серед членів територіальних і дільничних виборчих комісій.

"Це взагалі безпрецедентні за нахабством злочинні дії чинної влади", - сказав він.

Турчинов також зазначив, що в Київській області не зареєстрований список партії "Батьківщина" до обласної ради, а також не зареєстровані списки "Батьківщини" у містах Борисполі, Броварах, Переяслав-Хмельницькому, Ржищеві, Фастові, Обухові, а також у Богуславському, Бориспільському, Вишгородському, Києво-Святошинському, Обухівському, Ставищанському, Фастівському, Яготинському районах області.

"Куди ще можна далі піти, демонструючи неповагу влади до чинного законодавства?", - запитав Турчинов, наголосивши, що партію "Батьківщина" не допускають навіть до сфальшованих виборів.

Турчинов сказав, що, натомість, за безпосередньої вказівки президента Януковича були сфабриковані і зареєстровані списки кандидатів у депутати від начебто "Батьківщини".

"Складається шокуюча ситуація, коли партія "Батьківщина" в цих регіонах змушена агітувати виборців не голосувати в бюлетенях за партію "Батьківщина", списки якої сфальшовані, підроблені в Адміністрації Президента з дозволу безпосереднього глави держави", - наголосив він.

Турчинов зазначив, що подібна ситуація і в інших областях. Зокрема, у Львівській області не зареєстровані списки партії "Батьківщина" до обласної та міської ради. "Замість них сфальшовані у Адміністрації президента фіктивні списки, на яких стоять фіктивні, підроблені печатки", - сказав він.

Така ж ситуація в Луганську, Тернополі, Олександрії, Кременчуці, Кіровоградській, Чернігівській, Волинській, Запорізькій області.

"Коли такий безпрецедентний за злочинністю, зухвалістю процес назвати виборчим процесом, то що є тоді вибори в Україні? У мене немає запасу епітетів, які б могли об'єктивно охарактеризувати ситуацію, яка відбувається сьогодні в Україні в різних регіонах з участю опозиції в цих ганебних виборах, які виборами практично назвати не можна", - резюмував Турчинов.

Читайте також:

Ляшко пообіцяв Тимошенко майбутнє Вітренко

"Регіонали" назвали дурнею купівлю голосів

ЦВК не працюватиме в ніч виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: