Туреччина готова скасувати візи для українців

Посол Туреччини в Україні заявив, що Анкара готова до негайного скасування віз, якщо Київ погодиться піти на такий самий крок.

Турецька сторона готова приймати українців без віз у разі, якщо Україна погодиться на аналогічний крок, заявив посол Туреччини в Україні Ахмет Бюлент Меріч.

"Нинішній візовий режим не влаштовує жодну з двох сторін. Ми щиро віримо, що застосування віз для наших громадян не відповідає духу дружби між нашими країнами. Турецька сторона готова до негайного скасування віз, якщо уряд України відповідно погодиться піти на такий самий крок", - запевнив посол

Він наголосив, що на даний момент отримання турецьких віз українськими громадянами, котрі бажають відвідати Туреччину, є максимально спрощеним.

"Громадяни України, які бажають відвідати Туреччину з туристичною метою, не повинні чекати перед дипломатичною або консульською установою Туреччини в Україні. Вони мають змогу отримати візу на турецькому кордоні під час прибуття. Більше того, громадяни України платять менше у порівнянні з турецькими громадянами, які хочуть отримати українську візу", - констатував посол

При цьому, за його словами, отримання українських віз для громадян Туреччини є істотно складнішим і дорожчим, ніж отримання турецьких віз українцями.

"Що стосується турецьких громадян, які бажають відвідати Україну, їм потрібно готувати низку документів, звертатися до дипломатичної або консульської установи України у Туреччині і чекати на результат декілька днів. Збори, які треба платити, вищі за ті, що платять українці при в’їзді до Туреччини", - заявив дипломат.

Читайте також:

Швейцарія готова відкрити кордон для українців

Порошенко планує, що ЄС скасує візи для українців до 2012 року

Україна та Ізраїль введуть безвізовий режим наступного року

Українці можуть їхати до Македонії без віз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: