Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Навчання копів відбудуться у червні цього року.

Українські поліцейські отримають змогу проходити стажування в Туреччині. Такими стали підсумки робочої зустрічі турецьких та українських високопосадовців у будівлі МВС України, повідомляє департамент комунікації Національної поліції.

У розмові взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезел і глава Нацполіції України Хатія Деканоідзе.

За словами іноземного дипломата, уряд Туреччини має намір надати допомогу для потреб української поліції, а також сприяти активній взаємодії у правоохоронній сфері.

Глава Національної поліції відзначила активну підтримку турецькою стороною процесу реформування правоохоронних органів України.

"Я вдячна Генеральному директорату з безпеки Турецької Республіки за згоду прийняти у червні близько тисячі представників патрульної поліції України для проходження короткотермінових курсів", – зазначила Деканоідзе.

За її словами, українські поліцейські пройдуть стажування на базі департаментів охорони, громадської безпеки, а також академії боротьби із тероризмом, академії боротьби із наркотиками та організованою злочинністю і поліцейської академії Туреччини.

"Я переконаний, що для ефективної боротьби із тероризмом і транскордонною злочинністю потрібна консолідація дій, особливо держав-сусідів", – наголосив під час зустрічі Аваков.

Як повідомлялося напередодні, Міністерство внутрішніх справ України протягом місяця оголосить повторний конкурс кандидатів у патрульну поліцію. Про це глава МВС Арсен Аваков заявив під під час церемонії запуску патрульної поліції в Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

Відео У трьох містах Луганської області запустили патрульну поліцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції