Туреччина прийме сотні переселенців із Донбасу, які мають турецьке коріння

Переселенці в Туреччині матимуть перевагу під час влаштування на роботу

Туреччина закликає українців із турецьким корінням, які мешкають в зоні проведення АТО повернутися на історичну батьківщину, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок

Так, Анкара сподівається на повернення щонайменше трьох тисяч етнічних турків. Наразі ж переїхати до Туреччини збираються більше 700 родин турків-месхетинців із Донбасу.

Зазначається, що переважна більшість родин великі. Турки повертаються на історичну батьківщину навіть у доволі похилому віці. При цьому проблеми, які виникають із паспортами у майбутніх мешканців Туреччини вирішує міграційна служба країни.

Зазначається, що в турецькому законодавстві існує поняття "переселенець із наданням житла". Такі люди також матимуть перевагу під час влаштування на роботу та отримають посвідку на проживання. Питання громадянства   розглядатимуться окремо.

"Поки вони будуть влаштовуватися на роботу, їм будуть допомагати продуктами, фінансово, і так далі. І комунальні послуги будуть оплачуватись, а будинки їм надаються на таких умовах, що вони 5 років не будуть платити, а через 5 років будуть платити на виплат", - заявив другий секретар посольства Турецької Республіки в Україні Мехмет Акташ.

Нагадаємо, Туреччина почала приймати переселенців, які нелегально потрапили на територію ЄС. Перші пороми вже вивезли частину мігрантів із Греції, здебільшого пакистанців. За домовленістю, до Туреччини мають прибути близько двох сотень мігрантів. Натомість, Євросоюз прийме в себе тих сирійських переселенців, які потрапили до Туреччини законним шляхом і подали запит на притулок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: