Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія: Криклій розповів про умови подорожей до країн

Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія: Криклій розповів про умови подорожей до країн

Фото: pixabay.com

Вільно подорожувати українці можуть лише до Туреччини.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів про умови в’їзду та повернення українців з найпопулярніших туристичних країн.

Про це він написав у своєму telegram-каналі.

"Станом на сьогодні, з країн світу, які приймають українців з туристичними цілями найпопулярнішими є Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія", - заявив міністр.

За словами Криклія, кожна з цих країн має свої умови в’їзду, обов’язкові до виконання. Так само і українська сторона визначає правила прибування з цих країн, що залежить від епідеміологічної ситуації в кожній з них (так звані "зелені" та "червоні" зони).

Зокрема, без обмежень українці можуть в’їжджати до Туреччини та повертатися з неї.

Також необмеженим є в’їзд до Єгипту. Водночас після повернення – обов’язкова 14-денна обсервація/самоізоляція або негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус.

Такі самі умови для подорожувальників до Албанії.

Щоб потрапити до Хорватії, потрібно пройти 14-денну самоізоляцію або надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений протягом останніх 48 годин (від часу взяття забору до прибуття на прикордонний перехід). Повернення – без обмежень.

Найсуворіші умови в Чорногорії - в’їхати без обмежень можливо лише у разі організованого прибуття авіатранспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму. Для пасажирів наземного транспорту – обов’язковий негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

До того ж після повернення українці повинні пройти обов’язкову 14-денну обсервацію/самоізоляцію або отримати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19.

Окремо Криклій запевнив, що для безпеки та комфорту туристів у міжнародних аеропортах “Бориспіль” та “Львів” будуть розміщені ПЛР-лабораторії для швидкого проходження тестів.

Нагадаємо, раніше очільник МЗС Дмитро Кулеба розповів, що в’їзд українцям на територію країн Європейського Союзу і вільне пересування країнами Шенгенської зони найближчим часом будуть заборонені. Це пов'язане із несприятливою ситуацією із захворюваністю на коронавірус COVID-19 в Україні.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація