Турецька прокуратура не побачила в діях FEMEN нічого непристойного

Дата публікації
Перегляди
1787
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Турецька прокуратура не побачила в діях FEMEN нічого непристойного

Турецька прокуратура не стала порушувати кримінальну справу стосовно FEMEN / Фото: femen.livejournal.com

У стамбульській прокуратурі заявили, що сексуальність активісток демонструється на знак протесту і вказує на саму мету протесту - насильство щодо жінок.

Прокуратура Стамбула відмовилася порушувати кримінальну справу стосовно 4-х українок з руху FEMEN за топлес-акцію біля мечеті Святої Софії в Стамбулі. Відповідне рішення прокуратура ухвалила у вівторок.

"Прокуратура винесла рішення про те, що згаданий протест українського жіночого руху FEMEN не може розглядаються як злочин", - наголошується в повідомленні.

У прокуратурі також заявили, що сексуальність активісток демонструється на знак протесту і вказує на саму мету протесту - насильство щодо жінок, "тому оголення цих дівчат не може розглядатися як щось непристойне або незаконне".

"FEMEN сподівається, що рішення стамбульської прокуратури від 17 квітня спричинить за собою скасування рішення міграційної служби від 9 березня про примусову депортацію, а також анулює статус нон-грата для учасниць акції", - заявив адвокат FEMEN в Туреччині Доан Субасі.

Як відомо, 8 березня FEMENістки вийшли на площу біля собору Святої Софії у Стамбулі і впродовж хвилини скандували гасла із засудженням насильства щодо жінок, після чого були затримані і доставлені до місцевого поліцейського відділку. Пізніше активісток видворили з країни.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1787
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація