Турецьке судно врізалось у Керченський міст через недбалість російських чиновників

У зіткненні турецького судна із недобудованим Керченським мостом звинуватили чиновників

Турецьке судно "Ліра" зіткнулося із опорами недобудованого Керченського мосту через безвідповідальність чиновників. Про це пише "FlashCrimea" з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією.

Зазначається, що раніше у "Росморпорті" дозволили суднам, таким як турецьке, проходити через Керченську протоку без лоцманського супроводу.

"Росморпорт" раніше прийняв рішення дозволити проходження через Керченську протоку суден, схожих на "Ліру", без лоцманського супроводу. Зіткнення — результат чиновницької недбалості", - цитує видання слова джерела.

Втім, видання "Кримінформ" оприлюднило дані розшифрування радіопереговорів капітана судна та оператора системи управління рухом суден, згідно з якими, останній передав координати для проходження судном протоки. Однак, капітан попросив повторити координати, а потім ніби не виходив на зв'язок протягом декількох хвилин.

Після підтвердження отриманих даних, капітан ще деякий час не виконував рекомендації оператора. Пізніше капітану наказали дати "повний назад" і зупинити судно.

Та вже через сім хвилин оператору повідомили, що "Ліра" застрягла між опорами.

Нагадаємо, що 19 березня турецьке вантажне судно "Ліра" врізалось у недобудований Керченський міст. Зазначається, що судном пошкоджено допоміжний міст, який використовують для доправлення вантажів.

"Ліра" збила щоглу та кілька опор. У результаті зіткнення ніхто не постраждав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: