Турецькі консули запросили дозволу в України відвідати анексований Крим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони хочуть здійснити візит до постраждалих унаслідок пожежі в Керченській протоці громадян Туреччини.

Консули Туреччини запросили через дипломатичні канали в України дозволу відвідати анексований Крим.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

"Українська сторона дипканалами була поінформована про наміри турецьких консулів відвідати окупований Крим для надання першочергової консульської допомоги у зв'язку із загибеллю громадян Туреччини внаслідок інциденту з двома суднами 21 січня", - розповів він.

За словами посла, цей візит жодним чином не впливає на офіційну позицію Туреччини про невизнання півострова частиною Росії, а турецькі консули назвали його "вимушеним кроком".

"Ганьба російським "медіа", які перетворили рутинний консульський візит на чорну піар-акцію і завідомо програшно намагаються просунути свій наратив про начебто міжнародне "визнання" Криму, якого немає і не буде, спекулюючи навіть на людських трагедіях, на людських смертях", - підкреслив Сибіга.

Нагадаємо, у понеділок, 21 січня, на двох суднах в Керченській протоці виникла пожежа. Всього в екіпажі двох кораблів, за попередньою інформацією, входили близько 30 моряків - громадяни Туреччини та Індії. Пожежа сталася на борту танкерів "Кенді" і "Маестро", які ходять під прапором Танзанії. Вони перебували в нейтральних водах.

Пізніше повідомлялося, що в результаті пожежі на двох суднах в Керченській протоці загинули 14 людей. Ще п'ятеро вважаються зниклими без вісти.

ВідеоПожежу на танкерах у Керченській протоці не можуть загасити і досі

Судна "Канді" і "Маестро" поки не тонуть, вони спираються одне на одне. Пожежники кажуть - чекатимуть, доки вигорить газ. На одному з танкерів його було близько 2,5 тисяч тонн, на іншому - імовірно, стільки ж. Два судна під прапорами Танзанії загорілися в районі Керченської протоки у понеділок. 

Пожежу на танкерах у Керченській протоці не можуть загасити і досі

Залиште свій коментар

Вибір редакції