Турецький матрос на корветі "Придніпров’я"

Представники українського військового флоту разом з військовими медиками надали допомогу одному з турецьких матросів.

Турецький матрос на корветі
Корвет "Придніпров'я" бере участь у навчаннях Сі Бриз-2007.
Представники українського військового флоту разом з військовими медиками надали допомогу одному з турецьких матросів. 

Учора ввечері до керівництва навчань Сі Бриз-2007 надійшла інформація про те, що на борту турецького фрегату "Явуз" перебуває постраждалий матрос Джавдет Чилік, який отримав травму лівої кисті в результаті роботи на кораблі. 

З цього приводу було негайно прийнято рішення евакуювати постраждалого на берег і надати кваліфіковану медичну допомогу на базі військово-медичного центру південного регіону. Українськими моряками було знято з фрегата "Явуз" травмованого турецького матроса і передано на борт українського ракетного корвета "Придніпров’я". Корабель на великій швидкості доставив постраждалого в Практичну гавань міста Одеси. 

Далі каретою швидкої допомоги медичної служби Західної військово-морської бази ВМС України постраждалого було доставлено у травматологіне відділення військово-медичного центру південного регіону. 

"В результаті медичного огляду встановлено факт перелому декількох фаланг пальців лівої кисті. Матросу надана кваліфікована медична допомога. Зараз він вже готовий повернутися на борт свого корабля", - повідомив виконуючий обов’язки начальника медичного департаменту штабу навчань "Сі Бриз-2007" полковник медичної служби Ігор Зарайський.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: