"Тут немає чужих, це всі наші браття": на Майдані згадують Небесну сотню

"Тут немає чужих, це всі наші браття": на Майдані згадують Небесну сотню

18-20 лютого 2014 р. були найтрагічнішими днями Революції Гідності / Фото: УНІАН

Центр Києва встеляють свічками та квітами на згадку про героїв.

Майдан Незалежності та вулиця Інститутська цього вечора перетворилися на місце масового паломництва киян. Люди приходять сюди віддати данину пам'яті загиблим два роки тому учасникам Революції Гідності, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На самому Майдані чутно звуки пострілів. Там показують фільм про трагічні події 2-річної давнини. Стрічку транслюють на екрані, що розміщено на фасаді згорілого Будинку профспілок.

А біля стели Незалежності влаштовано менші екрани, на яких одна за одною з'являються фотографії новітніх українських героїв. Поруч розташовані стенди з "неофіційними" світлинами загиблих – їх надали організаторам меморіальних акцій родичі, котрі втратили своїх близьких.

Вулицю Інститутську підсвітили червоними ліхтарями, аби вона нагадувала про кров, пролиту на ній беззахисними майданівцями. З місць їхньої загибелі в небо засвітили ліхтарі. Як і торік, 107 "променів гідності" позначили місце розстрілу Небесної сотні.

"Тут немає чужих. Це всі наші браття", - крізь сльози говорили кияни, які прийшли до меморіалу героям на Інститутській.

Як уже повідомлялося, ТСН.ua підготував спецпроект, в якому попросив українських студентів розповісти про свої відчуття через два роки після розстрілу Небесної сотні. Молодь звернулася до влади та всіх громадян.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

На Майдані Незалежності показали фільм про Революцію гідності

На Майдані Незалежності показали фільм про Революцію гідності

Повʼязані теми:

Наступна публікація