Тварин Київського зоопарку нагодують використаними ялинками

Київські депутати виступили з ініціативою годувати тварин зоопарку ялинками, які залишаться після новорічних свят. Зоологи категорично проти.

Тварин Київського зоопарку хочуть нагодувати використаними ялинками. З такою ініціативою виступили столичні депутати, які переймаються, куди подіти викинуті дерева після новорічних свят.

"Місяцями в околицях Києва гниють ялинки, викинуті киянами. Це неправильно. Ми з'ясували, що у всіх нормальних країнах ялинки можна утилізувати – подрібнювати і годувати тварин Київського зоопарку", - розповів депутат Київради Олексій Давиденко.

У зоопарку ж новації депутатів злякалися. Приймати використані після домашнього святкування ялинки у звіринці не хочуть, бо це значить ризикувати здоров'ям тварин.

"Нас ялинками закидають, і ми проти цього. Ми не знаємо, звідки ці ялинки", - зауважила лектор Київського зоопарку Валентина Зайцева. За її словами, вживання у їжу голчатих дерев може призвести до різноманітних кишкових захворювань і навіть смерті.

Депутати посилаються на європейський приклад, - зокрема, новорічними деревами годують підопічних Берлінського зоопарку. Але зоологи кажуть, що Україна не Німеччина - куплені на наших ринках хвойні не мають жодної екологічної гарантії .

"Величезна недовіра до цих ялинок, які потрапляють на ринок. Вони потрапляють туди без клейма відповідного. Клеймо - це гарантія того що вона вирощена на спеціальних плантаціях", - пояснила Анжела Комарницька, речник Київського зоопарку.

Читайте також:

Депресивному горилі з Київського зоопарку подарували телевізор

У Київському зоопарку помруть ще 43 тварини

Янукович засвітив головну ялинку України

У Швеції новорічні ялинки використовують як джерело енергії

ВідеоТварин столичного зоопарку хочуть нагодувати використаними ялинками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: