Тварин в Ялтинському зоопарку могла отруїти місцева божевільна

Кримські екологи підозрюють, що 10 тварин в зоопарку отруїла психічно хвора місцева мешканка. Директор "Казки" звинувачує паркувальників.

Екологи та громадськість продовжують шукати винного в отруєнні тварин у Ялтинського зоопарку "Казка". За три тижні від отрути у страшних муках померли 10 звірів.

Кримські екологи вважають, що отруту в годівниці тварин підклала психічно хвора місцева мешканка, яка вже давно конфліктує з працівниками зоопарку.

"Чому Олег Зубков (директор "Казки") не каже про неї? Адже ця жінка, яку лікарі давно визнали недоумкуватою, має бути однією з перших підозрюваних! Незадовго до звіриного мору вона викрала із зоопарку пекінеса Кузю, погрожувала отруїти його і решту вихованців", - розповіла співробітник Центру допомоги тваринам Криму Тетяна Шаманаєва.

Зубков підтвердив, що жінка і насправді часто приходила, любила поскандалити без приводу і навіть вкрала Кузю, який також нещодавно помер.

"Вона вимагала за нього викуп в тисячах доларів. Я подзвонив дільничному, той забрав у неї пекінеса і повернув до зоопарку. Задля безпеки ми поселили Кузю в клітку до левів, з якими він швидко здружився. Але все таки я не думаю, що звірів отруїла саме ця пані", - зізнався Зубков.

Раніше директор заявив, що отруїти його вихованців могли паркувальники. "Вони давно не хочуть змиритися з тим, що стоянка біля зоопарку є безкоштовною, і вже намагалися незаконно захопити цю ділянку. Вони неодноразово погрожували мені та моїй сім'ї. Постійно твердили, що зітруть "Казку" з лиця землі, якщо я не піду на їх умови", - підкреслив він в інтерв'ю журналістам.

Натомість приватний підприємець Руслан Казачук, який вже два роки розпоряджається парковкою поблизу зоопарку, стверджує, що це черговий наклеп. "Я ніколи не займався протизаконними справами, і до того ж мої діти дуже люблять тварин і постійно відвідують зоопарк "Казка", - зазначив чоловік.

Раніше власник зоопарку пообіцяв 100 тисяч гривень (близько 12,5 тисяч доларів) у нагороду будь-кому, хто допоможе знайти людей, причетних до отруєнь тварин.

Читайте також:

У ялтинському зоопарку отруїли десять тварин

Слон нетрадиційної орієнтації викликав аншлаг у польському зоопарку

Названо 10 найнебезпечніших тварин

Столицею Словенії гуляє ведмідь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: