"Тварина лягла і заснула на голові в дитини”. На Вінниччині домашній кіт задушив 9-місячне немовля

Дата публікації
Перегляди
481к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Тварина лягла і заснула на голові в дитини”. На Вінниччині домашній кіт задушив 9-місячне немовля

Немовля померло у дитячому візочку.

На Вінниччині домашній кіт задушив 9-місячне немовля. Дівчинку без ознак життя у візочку, з якого вискочив кіт, знайшла мати. Деталі трагедії - у сюжеті ТСН.19:30.

Немовля померло у дитячому візочку. За словами матері, коли вийшла на вулицю і зазирнула у візочок, то звідти вистрибнув домашній кіт. Кинулась до донечки, а вона не дихала. "Молочко чує, тепло, вилізла грітися. Дитина була тепло одягнена і ручки були прикриті", - каже фельдшерка Галина Захарчук.

Матір викликала сільську фельдшерку, а та - швидку. "Ми застали дитину у стадії клінічної смерті. Приїхала швидка, відразу я прийшла. Ми не змогли, відразу настала біологічна смерть. Десь 30-40 хвилин ми провели в реанімації", - згадує медичка. 

У поліції відкрили кримінальне провадження, але розглядають лише одну версію - нещасний випадок. "Труп дитини направлено на експертизу. Попередньо діагноз - це механічна асфіксія. Мама вказує, що тварина лягла і заснула на голові в дитини", - каже начальник Липовецького відділу поліції Павло Дармограй. 

Домашній кіт задушив 9-місячне немовля на Вінниччині

Домашній кіт задушив 9-місячне немовля на Вінниччині

Своєю чергою, для ветеринарів історія не така однозначна. Кажуть, дитя, навіть тепло закутане, мало б, задихаючись, перекинутися на бік або хоча б крутити головою. Кіт ніколи не спатиме, якщо йому незручно. 

"Все залежить від величини тварини і від того, як дитина була запеленана. Зрозуміти психологію тварини неможливо. У них є інстинктивність, а тому незначні рухи дитини могли просто ніяк не сприяти тому, щоб кіт змінив своє положення. Можливо таке, що кіт просто звик і знав, що це одна сім’я, і міг не відреагувати на рухи", - пояснив ветеренар Іван Левінський. 

Дитя могло задихнутися через набряк від сильної алергії на шерсть. Утім, родичі це заперечують. Мовляв, Саша з котом постійно гралася. У Сніжани та Олександра - це перша і єдина дитина, розповідає бабуся. У матері була складна вагітність і тяжкі пологи. Але, за її словами, дівчинка народилася здоровою. 

У сільській раді розповідають, що родина переїхала у село торік і придбала тут хату.  Живуть хоч і небагато, але дружно. "Сім'я характеризується з позитивної сторони, нарікань не було. Знаємо, що мама дивилася за дитиною, сім'я благополучна. Чоловік не в селі працював, був на на заробітках, а жінка в декреті", - розповіла працівниця сільської ради Інна Коваль.

Сусіди приголомшені, батькам співчуває усе село. Біля 22-річної матері постійно чергує місцева фельдшерка. Жінка перебуває у стані шоку. 

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
481к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація