Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Творчість на бездоріжжі: у Львівській області діти посадили на дорозі картоплю

Творчість на бездоріжжі: у Львівській області діти посадили на дорозі картоплю

Дорогу в 2008 році розмила повінь.

Діти із селища Галівка у Львівській області вкотре намагаються привернути увагу чиновників до бездоріжжя. Цього року вони посадили картоплю просто на дорозі та ще й зняли про це кліп. 

Про аматорів-кліпмейкерів і їхні біди — у сюжеті ТСН.Ранок.

Ідея виникла раптово, каже десятирічний Вадим. Дорогою проїхав грейдер, а після цього пройшов дощ: автошлях розмило ще більше. Як садили картоплю, знімали на мобільний телефон. "Дівчата копали ямки, ми з Васьою садили бульбу. Трохи  відпочили, дівчата закопували ямки", - розповідає мешканець с. Галівка Вадим Форманюк.

Дорослі дітей підтримують, бо від чиновників, кажуть, користі менше. Люди 12 років домагаються ремонту. "Дорога повністю зруйнована під час повені 2008 року. Згорів будинок, не доїхала пожежна машина. Я не кажу, за швидку допомогу, бо вони просто не доїдуть", - розповідає мешканець с. Галівка Іван Платок.

Відео Посадили картоплю на дорозі: у селі Львівської області діти зняли вже другий кліп про погану дорогу 

Посадили картоплю просто на дорозі та ще й зняли про це кліп. Діти із селища Галівка Львівської області вкотре намагаються привернути увагу чиновників до бездоріжжя. Два роки тому вони пливли по затопленій дорозі до школи на автомобільній камері. Та відтоді нічого не змінилося.  

Посадили картоплю на дорозі: у селі Львівської області діти зняли вже другий кліп про погану дорогу 


Дорога Мшанець-Стрілки місцевого значення. На 20 кілометрах ґрунтовки - ям не злічити. Це не перша спроба місцевих дітей звернути увагу чиновників на дорогу. Два роки тому школярі уже знімали відео, як їдуть до школи: з  автобусів пересідають на автомобільну камеру і  веслують.

Чиновникам дитяча творчість подобається, а коли відремонтують дорогу, точно не знають. "Орієнтовна вартість ремонту цієї ділянки буде становити близько 270-300 млн гривень. Як тільки отримаємо проєктно-кошторисну документацію, будемо вишукувати фінансовий ресурс", - каже директор департаменту дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації Орест Шуліковський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції