Творці російського фільму про УПА сподіваються, що Янукович дозволить їм прокат

Продюсер стрічки зачекає, поки Янукович стане президентом і зробить кадрові перестановки у Мінкульті.

Продюсер скандального російського фільму "Ми з майбутнього-2" Рубен Атоян сподівається, що нова влада на чолі з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем дозволить картину до прокату в Україні.

Атоян чекає на зміни в уряді України у зв'язку з новою владою.

"Думаю, що і в Мінкульті будуть кадрові перестановки. Так що ми вирішили почекати пару тижнів і звернутися до експертної комісії з проханням ще раз подивитися наш фільм і оцінити його. Він буде показаний в Україні, питання - коли. Нам невигідно чекати - зовсім скоро з'являться перші піратські копії", - заявив Атоян.

На думку продюсера, українці дуже хочуть побачити цей фільм, але стара влада не дає такої можливості.

"Я бачив реакцію на фільм української публіки - на початку лютого ми влаштовували прес-показ у Києві. Зал аплодував. Один з центральних українських телеканалів дуже хоче отримати права на картину. Це ж абсурд! Люди мріють подивитися кіно, а влада не дає!" , - стверджує Атоян.

Нагадаємо, російський фільм "Ми з майбутнього-2", прем`єра якого в Росії запланована на 18 лютого, не допущений до показу в Україні.

Відділ держрегулювання кіновідеопрокату Міністерства культури, який видає прокатні посвідчення, не дозволив показ картини про події Великої Вітчизняної війни.

"Близько місяця тому наші експерти переглянули фільм і не рекомендували його до показу на території України", - розповіла начальник відділу держрегулювання кіновідеопрокату Мінкульту Лідія Клименко.

"З того часу нічого не змінилося - до нас більше ніхто не звертався", - сказала Клименко.

Події стрічки розгортаються в Західній Україні. Туди приїжджають студенти з Росії для реконструкції битви у Бродівському котлі 44-го року.

Українці зображені радикальними націоналістами, які воюють тільки на німецькому боці, а російських хлопців називають окупантами.

Читайте також:

Російський фільм про УПА заборонили в українському прокаті

У Києві показали антиукраїнський фільм "Ми з майбутнього-2"

Російський фільм з Остапом Ступкою ризикує потрапити під заборону в Україні

 

ВідеоПоказ фільму "Ми з майбутнього-2"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: