Тягнибок пообіцяв "ядерну парасольку" і візи з Росією

Лідер ВО "Свобода" пообіцяв на посаді президента розібратися з Росією, а потім зайнятися українськими чиновниками.

Кандидат у президенти, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок у своїй передвиборчій програмі пообіцяв повернути Україні ядерний статус і запровадити візовий режим з Росією.

Також лідер націоналістів має намір підписати зі США та Великобританією двосторонню угоду про військову допомогу в разі ядерної агресії проти України. Тягнибок пообіцяв забезпечити фінансування Збройних сил на рівні 5% від валового внутрішнього продукту, реформувати і переоснастити армію, перевести її на контрактну основу.

Крім того, лідер "Свободи" в разі обрання президентом пообіцяв домагатися завершення делімітації та демаркації державних кордонів, ввести візовий режим із Росією та припинити участь України в міждержавних євроазіатських структурах.

У системі влади Тягнибок зібрався провести люстрацію влади, ввести графу "національність" у паспорти та свідоцтва про народження громадян України. Передвиборча програма передбачає ухвалення нового закону про громадянство, який унеможливить практику подвійного громадянства, скорочення кількості депутатів Верховної ради з 450 до 300 людей, введення системи вибірності суддів місцевих судів.

Також Тягнибок пообіцяв заборонити торгувати землею сільськогосподарського призначення, скоротити податки для малого й середнього бізнесу, заборонити рекламу тютюнових виробів і алкогольних напоїв, впорядкувати продаж генетично модифікованих продуктів, ввести симетричний візовий режим із іншими країнами, ухвалити закон "Про українську мову".

Крім того, лідер націоналістів планує відстоювати визнання факту окупації України Росією в 1918 році й офіційне визнання геноциду українського народу в 1932-1933 роках, провести публічний судовий процес над комунізмом і визнати діяльність ОУН і УПА боротьбою за державну незалежність України.

Нагадаємо, Олега Тягнибока було зареєстровано кандидатом у президенти 30 жовтня.

Лідер ВО "Свобода" задекларував 188,596 тисячі гривень доходу в 2008 році, квартиру площею 33,88 квадратних метри й автомобіль Toyota Land Cruiser.

Читайте також:

Тягнибок зареєстрував 190 тисяч доходу і джип Toyota Land Cruiser

Тягнибок витратить на виборчу кампанію мінімум 10 мільйонів

Тягнибок вимагає зробити річницю створення УПА державним святом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: